Doprava

        

Doprava a manipulační poplatek

** Objednáváte hnědé uhlí na Moravu?

Pokud jste z Moravy (Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský nebo Moravskoslezský kraj), doprava hnědého uhlí Vás bohužel vyjde o něco dráž. Hnědé uhlí totiž vezeme až z Mostecka a doprava na větší vzdálenosti je dražší. Čechy a Vysočina doplatek na dopravu uhlí nemají. Manipulační poplatek za 1 – 2 palety se týká všech regionů.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME
DŮLEŽITÁ INFORMACE O PODMÍNKÁCH PŘEPRAVY

Doručování Českou poštou v období koronaviru

Prosíme, používejte roušky a dodržujte bezpečný odstup. Doručovatel zazvoní u bytových/domovních dveří. Vyzve adresáta, ať položí osobni doklad, případně další doklad prokazující oprávnění k převzetí zásilky (dále jen doklad) na zem nebo jiné vhodné místo a ustoupí. Doručovatel si doklad převezme, ověří totožnost, zapíše údaje na Výzvu. Položí Výzvu zpět (v případě dobírky i s prázdnou obálkou pro vložení hotovosti), vyzve adresáta k podpisu a vložení hotovosti do obálky. Převezme výzvu s obálkou, zkontroluje převzatou částku, vypořádá rozdíl (vrátí zpět v obálce a vyčká na převzetí adresátem). V případě požadavku na bezhotovostní platbu, položí POS teminál na zem, zadá provedení platby v PDA, vyzve adresáta k přiložení platební karty na POS terminál a zadání PINu, pokud je požadován. Doručovatel převezme zpět POS terminál, případné tisky z terminálu vloží do obálky a položí na zem, Vyzve adresáta k převzetí účtenek z obálky. Prázdnou obálku si převezme zpět.  Do PDA zadá indikaci „podpis na papír“. Po dokončení doručení, ošetří doručovatel své ruce dezinfekčním sprejem nebo gelem.

Doručování společností CDP v období koronaviru

Jsme v tom společně, a tak prosíme naše zákazníky, dodržujte při převzetí paliva všechny bezpečností opatření!
1) dodržujte doporučenou vzdálenost min. 2 metrů
2) chraňte sebe i nás rouškou, naši řidiči se taky chrání
3) pokud možno plaťte bezhotovostně

Děkujeme, společně to zvládneme!

Nezapoměňte si včas navýšit limit na Vaší platební kartě, pokud je to třeba.

 

*Před dům, nebo ke kotli – s ještěrkou, nebo bez?

Doprava CDP s „ještěrkou“ – dodání ke kotli

Doprava zboží přepravní společností CDP (jedna paleta = 1000 kg), je ideální pro větší objednávky. Při přepravě tří a více palet neplatíte žádný manipulační poplatek. Pokud objednáváte hnědé uhlí na Moravu, je zde doplatek za dopravu. Dopravce má s sebou vždy terénní manipulační vozík, tzv. „ještěrku“, pomocí kterého Vám náklad složí přesně tam, kam si řeknete. Pokud tedy plánujete větší objednávku a potřebujete komfortně složit náklad na místo určení, je doprava s CDP a s pomocí manipulačního vozíku ideální.

Dopravce CDP má dodací lhůty 10 – 15 pracovních dní od přijetí nákladu, v 7., 8., 9. a 10. měsíci mohou být dodací lhůty delší. Cena dopravy i manipulační poplatek se liší dle místa dodání a velikosti a druhu nákladu.

  • Doprava pomocí terénního manipulátoru – vysokozdvižný vozík – ještěrka.

    Doprava zboží autem s ještěrkou.